Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok

 

Na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia

pragniemy złożyć życzenia

przeżywania Świąt w zdrowiu, radości

i ciepłej rodzinnej atmosferze.

Kolejny zaś Rok 2019

niech będzie czasem spokoju, pomyślności

i spełnienia marzeń.

 

Bijemy rekord dla Niepodległej

O godzinie 11.11 nasze przedszkolaki wraz paniami zaśpiewały hymn Polski biorąc udział w akacji zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej pt. "Bijemy rekord dla Niepodległej". Dzieci śpiewały także pioseiki o Polsce i recytowały wiersze dla uczczenia 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Free Lightbox Gallery

Projekt DoDoTOK

Niepubliczne Przedszkole „Promyczek” zostało zakwalifikowane w roku szkolnym 2018/19 do projektu edukacyjnego DodoTOK – Dwujęzyczność dla małych i dużych.

Dalekosiężnym celem projektu DoDoTOK jest, aby polskie dzieci, wzorem ich rówieśników w krajach skandynawskich, porozumiewały się w języku angielskim już od najmłodszych lat. 

Koncepcja projektu DoDoTOK wyrasta z nagradzanego wielokrotnie podejścia „deDOMO” stworzonego z myślą o rodzicach, którzy chcą wspierać rozwój umiejętności komunikacyjnych swojego dziecka w języku obcym. Metoda deDOMO wykorzystuje codzienne, domowe interakcje językowe między rodzicami i dziećmi i stopniowo podmienia je na (częściowe) reakcje w języku obcym, tworząc bezcenne odruchy językowe zarówno u dzieci, jak i samych dorosłych.

Koordynatorem projektu w naszej placówce jest Pani Milena Bednarek.

Więcej o projekcie na www.dodotok.pl